Húsa Brojlerové 10 dňové

Kód tovaru: 15
Hmotnosť: 1 kg

ČASOVO OBMEDZENÁ AKCIA

House brojler je vhodné aj na šetrný pasienkoch Vašej záhrady. Nevýhodou sú výkaly, ktoré po sebe zanecháva. Úplný popis
Nie je na sklade

Chcem strážiť dostupnosť

7,29 €

Tento produkt nie je možné vo vašej krajine kúpiť

House Brojlery, 10 dní

Najrozšírenejší druh husi, ktorá sa u nás vyskytuje. Bola špeciálne vyšľachtená pre milovníkov husacieho mäsa a husacích špecialít. Malá húsatko charakterizuje rýchly rast a výborná mäsitosť.

Pár informácií o housátkách

  • Ich počiatok. Jedná sa o husia, špeciálne vyšľachtené mäsové hybridy.
  • Strava. odporúčame výbeh   so zelenou trávou. Ten vám zaručí lacný výkrm skoro po celý rok.
  • Starostlivosti. Nie je nijak náročná a ak budete mať k nim mamu hus, tá sa náležite o húsatko postará sama.

Ako sa na ich závoz pripraviť

Novo dovezené húsatko budú stará 10 dní. Umiestnite je preto v prvých dňoch po závozu do oddeleného chlieva alebo drevené ohrádky. Potrebujú niekoľko dní, aby si zvykla na nové prostredie a zaklimatizovala sa z transportu k vám.

Majte pre nich pripravené výhonky mladé trávičky alebo napríklad nastrúhané žihľavy. Zelená strava im dodá všetky potrebné vitamíny. Ak máte dojem, že by im nejaké tie vitamíny mohli chýbať, neváhajte a kúpte im nejaké do foroty. Najlepšie pre nich bude Nutrimix pre odchov hydiny. Ak si nechcete s kŕmením pridávať starosti, kúpte im rovno kŕmnu zmes určenú pre nich. Nezabudnite na dostatok čerstvej pitnej vody.

zaujímavosť

Ich najobľúbenejšie potravouslimáci. Ak teda bude vlastniť pár husí či Houser, o svoju záhradku sa báť nemusíte. Žiadny slimák v ich prítomnosti nemá ani najmenšiu šancu na prežitie.

 


Novinky a akcie zasielame zdarma

Postup ako prípadne zrušiť odber noviniek nájdete v každom zaslanom e-mailu.