Variabilný výbeh pre hydinu a králiky

Kód tovaru: 427
Hmotnosť: 12 kg

ČASOVO OBMEDZENÁ AKCIA

V našom záhradnom "pet parku" nájdete ideálne riešenie pre všetky zvieracie miláčiky, ktorí potrebujú vonkajší výbeh chránený pred nebezpečnými dravcami. Úplný popis
Nie je na sklade

Chcem strážiť dostupnosť

199,99 €
103,99 €

Ďalšie varianty produktu

Variabilný výbeh pre hydinu a králiky

Drevený výbeh pre vaše sliepky, kačice, husi ale aj králiky, ktorý ľahko premiestnite z miesta na miesto a zaistíte tak hydine neustály prísun čerstvej trávy a príjemného pobytu na čerstvom vzduchu.

Kombinácia dreveného rámu s pletivom, zaistí stabilnú, napriek tomu ľahkú a ľahko prenosnú konštrukciu výbehu. Vďaka bezproblémovému posunu môžete obyvateľom výbehu dopriať neustály prísun čerstvej trávy a zároveň ochrániť okrasnú časť záhrady pred hrabavými nohami či nenechavými hlodavými zubmi. Odklopné pánty, opatrené v časti výbehu, umožnia ľahký prístup do ohradeného priestoru.

Do pripravenej ohrádky ľahko umiestnite ako už zmiňovanú hydinu a králiky, tak aj morčatá, korytnačky a ďalší zvierací spoločníci.

Bez výbehu nebude žiadna sliepočka šťastná, takže čím väčší výbeh, tým jednoznačne lepší. Preto si pozrite našu kompletnú ponuku Výbehov pre hydinu.

Parametre výbehu:

  • Materiál. Drevo / pozink. pletivo.
  • Farba. Prírodné drevo.
  • Určenie. Hydina, hlodavce, domáci miláčikovia.
  • Rozmer. 80 x 90 x 48 cm.
  • Záruka. Dva roky.


Novinky a akcie zasielame zdarma

Postup ako prípadne zrušiť odber noviniek nájdete v každom zaslanom e-mailu.