Zmes pre andulky, korely 2300 ml

Kód tovaru: 7081
Hmotnosť: 2.3 kg

ČASOVO OBMEDZENÁ AKCIA

Predstavuje komplexný kŕmnu zmes pre stredné papagáje chované v domácich podmienkach. Obsahuje obilniny a olejniny. Úplný popis
Skladom
2,69 €

Zmes pre andulky a korely

Komplexné kŕmna zmes pre stredné papagáje chované v domácich podmienkach (andulky, korely) obsahuje spravidla iba drobné obilniny a olejniny. Vtákom zmes dodáva bohaté množstvo rastlinných bielkovín, vlákninu a aminokyseliny.

Balenie obsahuje 2300 ml kŕmne zmesi pre andulky.

benefity:

  • Semenec patrí medzi traviny a je úplne bezlepková. Obsahuje vysokú dávku draslíka (dokonca 5x vyššie ako banány), ktorý podporuje dobré trávenie. Má priaznivý vplyv na nervovú a pohybovú sústavu.
  • Proso predstavuje nenahraditeľný zdroj aminokyselín. Neobsahuje lepok. Proso prirodzene prečisťuje organizmus a podporuje dobrú funkciu trávenie a vylučovanie potravy.
  • Slnečnica zaistí vašim papagájom oslnivo lesklé perie, pôsobí preventívne proti nadmernému vypadávaniu peria. Oleje, ktoré slnečnica obsahuje, sa starajú o dobrý stav kože zvieraťa.

zloženie:

Kŕmna zmes obsahuje proso červené, zelené, žlté, ovos, semenca žíhanú a čiernu slnečnicu.

Kŕmny návod:

Denne podávajte svojim papagájom čerstvé krmivo. Zvyšky krmivá z predchádzajúceho dňa vždy vyhoďte. Nezabúdajte vtáčikom zabezpečiť stály prísun čerstvej vody. Papagájom občas spestrite stravu nejakým tým kusom ovocia alebo zeleniny.


Novinky a akcie zasielame zdarma

Postup ako prípadne zrušiť odber noviniek nájdete v každom zaslanom e-mailu.