Košík 0,00 €

 

 

Voliéry

Bez klietky alebo voliéra je základným vybavením pre chov anduliek a iného okrasného vtáctva. Ak nebudete mať svoj farebný poklad dobre strážený, proste a jednoducho vám uletí a s najväčšou pravdepodobnosťou tiež zahynie. Voliéru je nutné vyberať hlavne podľa druhu a počtu chovaného vtáctva. Menším a stredne veľkým papagájom predsa len stačí miesta menej ako tým veľkým. Ďalším dôležitým prvkom, na ktorý by ste pred nákupom voliéry nemali zabudnúť je vybavenie. Existujú voliéry, ktoré zakúpite už s trusníkem, bidielku, náustkom a krmítkom.

A pretože voliéra bude domovom vášho opereného parťáka po niekoľko rokov, dbajte na to, aby v nej mal vždy dostatok miesta, priestor pre hranie i odpočinok a čo najväčší prísun čerstvého vzduchu. Naše ponúkané voliéry sú vyrobené u našich susedov v Nemecku a za ich kvalitu vám teda ručíme. Drevo pochádza z borovíc a celej voliéera je vždy opatrená lakom proti poveternostným vplyvom a nepremokavou farbou na streche.

Vypredané

Voliéra veľkosť S

Voliéra pre okrasné vtáky a papagáje bude ozdobou každého dvora alebo zimnej záhrady.106,61 €

Expedujem hneď

Voliéra veľkosť M

Voliéra, které poskytne ptákům prostorné ubytování a zároveň bude i pýchou vaší zahrady.164,76 €

Expedujem hneď

Voliéra veľkosť L

Vďaka svojim rozmerom je naša vtáčia voliéra L veľkorysým modelom, ktorý dáva vašim vtákom dostatok priestoru a…277,19 €

Novinky a akcie zasielame zdarma

Postup ako prípadne zrušiť odber noviniek nájdete v každom zaslanom e-mailu.