Košík 0,00 €

 

 

Napájačky

Venujete sa chovu králikom vo veľkom? Potom pre vás bude okrem možnosti misiek umiestnených do králíkrán určite lepšou voľbou práve napájačka pre králiky. Tá totiž zaisťuje väčšie pohodlie ako pre samotné brojlery králíiky, tak aj pre ich chovateľov. Vo ventilkové napájačky dochádza k uvoľňovanie pitnej vody postupne presne tak, ako si vodu králička sami vyžiadajú. Nedochádza tak k jej zbytočnému plytvaniu a znečistenia trusom alebo podstielkou.

Obsah vody našej napájačky v ponuke číta jeden liter, voda tak vydrží dlhšie ako v miske a chovateľ sa nemusia báť kratšie cesty mimo domova. Vyrobená je zo zdravotne nezávadné a odolného plastu, takže nehrozí ani to, že by ju králiky svojimi zubami rozžuvali alebo nejako zničili. A rovnako tak, ako je dôležité pravidelné čistenie a výmena podstielky, aj pri výmene vody nesmiete zabudnúť na pravidelné vyčistenie napájačky horúcou vodou za použitia dezinfekčného roztoku.

Expedujem hneď

Napájačka pre králiky ventilková

Pohodlný spôsob podávania čerstvej vody Vašim zvieratám. Voda sa uvoľňuje postupne a v uzavretom priestore sa nezanáša.…3,84 €

Novinky a akcie zasielame zdarma

Postup ako prípadne zrušiť odber noviniek nájdete v každom zaslanom e-mailu.