Košík 0,00 €

 

 

Lampy a žiarovky

Spôsobov, ako zahriať práve vyliahnuté kuriatka existuje hneď niekoľko. Najlepšia možnosť je samozrejme hrejivá náruč matky kvočky, od veci ale nie sú ani umelé kvočky a infralampy, ktoré dokážu vytvoriť rovnakú intenzitu tepla ako práve kvočka. A práve infralampy a tepelné žiariče všetkého druhu sú u chovateľov veľmi obľúbenou pomôckou, ako zabezpečiť vyliahnutej hydine všetko, čo k zdravému a správnemu vývoju potrebujú.

Akýkoľvek zdroj tepla je vhodný ako pre umiestnenie do kurníku ku kuriatkam, tak aj k ohrevu ešte nedozretých vajec. Do lampy možno umiestniť aj špeciálnu žiarovku, tzv. biolampu, ktorá sa môže pýšiť dlhou životnosťou, vodeodolnosťou a veľkou výhrevnosťou. Teplo z infračervného žiarenia je pre kuriatka oveľa účinnejšie než napríklad teplo z kovového alebo plastového vykurovacieho telesa. Z infralampy totiž dokáže ku kurčaťu alebo do vajíčka preniknúť svetlo o väčšej dĺžke lúčov ako z obyčajnej žiarovky z vašej lampy v obývacej izbe.

Expedujem hneď

Výhrevná infračervená plynová lampa

Katalytický infračervený plynový ohrievač pre vnútorné použitie. Vhodný do menších hospodárskych budov a kurníkov.104,41 €

Expedujem hneď

Infračervená žiarovka 200W (vrúbkovaná)

Infračervená 200 W žiarovka s maximálnym výkonom.4,22 €

Expedujem hneď

Infračervená žiarovka 250W (vrúbkovaná)

Výkonná 250 W infražárovka do výhrevných a infračervených lámp.4,22 €

Novinky a akcie zasielame zdarma

Postup ako prípadne zrušiť odber noviniek nájdete v každom zaslanom e-mailu.