Košík 0,00 €

 

 

Seno pre králiky

Seno, či už voľne ležiace alebo v granulovanej podobe tvorí až 70 % krmiva pre králiky. Viete ale vôbec, z čoho sa seno skladá? Ide naozaj len o pokosenú a usušenú trávu? A ako je to potom v prípade granulovaného sena, je rovnako tak kvalitné ako to voľne ležiace? Granuly - to je dnešný fenomén a móda. Mnoho chovateľov si myslí, že kŕmením granulami všetko spasia. Omyl. Ak budete používať granuly od kdekoho, budete mať asi problémy. Zažívací trakt dostáva totiž pri kŕmení granulami poriadne zabrať. Najviac to odnášajú obličky a pečeň.

U nás v ponuke nájdete iba seno z ekologického poľnohospodárstva, teda to najlepšie možné, ktoré svojim ušiakom môžete do misiek nasypať. Granuly králikom nielenže veľmi chutia, ale aj sa ľahko servírujú, samice po nich skôr otehotnejú a králiky po nich rýchlejšie rastú. Tak chovateľ, a teraz sa rozhodni, či kúpiš radšej granulované seno alebo to voľne ležiace, ktoré ti privezieme v kartónovej krabice aj s vekom.

Vypredané

Granulované seno 10 kg

Prírodné objemovej krmivo. Balené po 10 kg vo vreciach. Je vhodné ako doplnkové krmivo pre hydinu, ale aj kone so…6,55 €

Vypredané

2x Granulované seno 10 kg

Přírodní objemové krmivo. Baleno po 10 kg v pytlích. Je vhodné jako doplňkové krmivo pro drůbež, ale i koně se…12,75 €

Vypredané

3x Granulované seno 10 kg

Přírodní objemové krmivo. Baleno po 10 kg v pytlích. Je vhodné jako doplňkové krmivo pro drůbež, ale i koně se…18,96 €

Vypredané

4x Granulované seno 10 kg

Přírodní objemové krmivo. Baleno po 10 kg v pytlích. Je vhodné jako doplňkové krmivo pro drůbež, ale i koně se…23,22 €

Novinky a akcie zasielame zdarma

Postup ako prípadne zrušiť odber noviniek nájdete v každom zaslanom e-mailu.