Košík 0,00 €

 

Napájačky pre králiky

Napájačka alebo miska pre králiky? Každý vec má svoje pre i proti. Ak teda kúpite misku alebo napájačku je len na vašom uvážení, ale je vždy dôležité, aby bol králikom zaistený celodenný prístup k čo možno najčistejšej pitnej vode. Pokiaľ ale umiestnite do králikární misky, je tu veľké riziko, že neposední králici misku prevrátia, vodu vylejú a ešte si znehodnotia kmivo, ktoré ste im pred chvíľou naservírovali. Vy potom musíte ísť a vodu neustále dopĺňať a dno králikárne sušiť, aby vám nezačala plesnivieť. Ide to však aj inak.

Ak do králikárne umiestnime napájačku, problémy s kontaminovanou vodou a znehodnoteným krmivom zmiznú raz dva. Voda sa z napájačky uvolňuje postupne, takže žiadneho plytvania sa báť nemusíte, a pretože je v uzavretom priestore pre králiky pripravená stále čistá a čerstvá voda, takže stačí vodu doplniť len podľa potreby. Raz za týždeň odporúčame napájačku umyť horúcou vodou a vydenzifikovat.

Expedujem hneď

Napájačka pre králiky ventilková

Pohodlný spôsob podávania čerstvej vody Vašim zvieratám. Voda sa uvoľňuje postupne a v uzavretom priestore sa nezanáša.…3,84 €

Novinky a akcie zasielame zdarma

Postup ako prípadne zrušiť odber noviniek nájdete v každom zaslanom e-mailu.