Náhradné prsty k bubnové škubačce typ.2
Kód tovaru: 670
Hmotnosť: 0.01 kg
Náhradné prsty do bubnovej škubačky typ.2
Došlo v dôsledku používania k strate, či úplnému zničeniu vašich škubacích prstov? Určite nevešajte hlavu, môžete si vybrať prsty náhradný, hneď v niekoľkých rôznych typoch.
Aby nedošlo k znehodnoteniu šklbanie hydiny je nutné zvoliť správnu pevnosť, dĺžku aj hrúbku škubacích prsta. Keďže môžeme škubací prsty považovať za jednu z najdôležitejších súčastí akejkoľvek škubačky , je nutné venovať výberu náhradných prstov veľkú pozornosť. Dbáme teda na primeranú dĺžku, silu a ohybnosť zvolených prstov.
Rady a tipy:
Jatočnú, hlavy zbavenú hydina vložte do slanej kúpeľa s teplotou vody v rozmedzí 30-50 ° C a nechajte niekoľko minút slanú vodu na koži pôsobiť. (Soľ v roztoku chráni kožu pred poškodením a potrháním). Následne ohrejte vodu až na teplotu 75 ° C čím docielite celkového prehriatie peria. Nakoniec takto pripravenej telo vložte do bubna škubačky a peria odstráňte. Je dôležité v priebehu šklbanie peria dostatočne vlhčiť, aby nedošlo k poškodeniu kože a mäsa.
Parametre prstov:
- Materiál. Guma / kaučuk.
- Použitie. Bubnová škubačka.
- Záruka. Dva roky.
- Rozmer.