Sklopec jednostranný 45 cm

Kód tovaru: 512
Hmotnosť: 4 kg

ČASOVO OBMEDZENÁ AKCIA

Najpredávanejšia sklápacia pasca vyrobená z ocele pre odchyt nebezpečných potkanov, líšok, túlavých psov, mačiek, krýs a iných hlodavcov. Úplný popis
Skladom
49,99 €
33,99 €

Ďalšie varianty produktu

Sklopec jednostranný 45 cm

Jednoduchý manuál na zloženie sklopca tu.

Každý z nás sa vo svojom živote aspoň raz stretol s nejakou tou roztomilou myškou, lasičkou, alebo kunou. Avšak nie vždy musí ísť o príjemnú záležitosť a ak sa myšia rodinka rozrastie natoľko, že sa zo situácie stane problém, je na čase pustiť sa do ich lovu.

Odchyt týchto veľmi chytrých stvorení nie je tak úplne jednoduchý, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Jedové nástrahy zaberajú iba krátky čas, lebo ak po nich uhynie jedinec, ktorý bol vyslaný na prieskum, ostatné sa návnady už nedotknú. Navyše môžu byť jedové nástrahy veľmi nebezpečné pre deti a samozrejme aj pre ostatné doma chované zvieratá.

Ponúka sa teda ďalšia možnosť odchytu a tou sú stáročiami preverené myšie pastičky a sklopce. Ide o jednoduchý, prevažne na báze pružiny fungujúci systém, kde je na návnadu zlákaný hlodavec uväznený v danom sklopci. Ak sú paste kladené dôsledne a pravidelne docielime rýchleho úbytku premnožených hlodavcov.

Parametre sklopca:

  • Materiál. Kvalitné oceľové mreže.
  • Rozmer. 45 x 15 x 15 cm.
  • Priemer drôtu. 2, 4 mm.
  • Veľkosť oka. 2,54 cm.
  • Hmotnosť. 5 kg.
  • Systém. Padacia brána.
  • Určenie. Pre odchyt veľkých nebezpečných myší, potkanov a krýs.
  • Záruka. 2 roky.

Výhody sklopca:

Zabudovaný systém zámkových dvierok funguje na báze nášľapného uzatváranie sklopcového vchodu. Vonkajšie dvierka vchod uzavrú, zaistia ich proti náhodnému otvoreniu. Vďaka tejto západke uväznené zviera nie je schopné z pasce utiecť ani v prípade, že dôjde k prevráteniu celého sklopce. Praktické madlo zaistí bezpečnú prepravu odchytenej škodovej.


Novinky a akcie zasielame zdarma

Postup ako prípadne zrušiť odber noviniek nájdete v každom zaslanom e-mailu.