Košík 0,00 €

 

 

Pre prepeličky

Chovatelia, ktorí prepelice už nejaký ten piatok chovajú, nám iste dajú za pravdu, že hoci je tento tvor z chovanej hydiny najmenší, je ale zároveň aj ten najprieberčivejší, čo sa zloženie krmiva týka. Môžete im teda podávať lacné obilie, ale dopadne to len tak, že vám síce nezomrú, ale neočakávajte od nich žiadnu extra veľkú znášku. Ak teda chcete, aby sa mali dobre, boli zdravé, vitálne a ich produkcia vajec bola vyťažená na maximum, je nutné im podávať aj kvalitné krmivo. A práve to nájdete v našej ponuke.

Ideálnou voľbou na servírovanie kŕmnej zmesi je použitie špeciálneho kŕmidla. Do misiek sa neodporúča sypať kŕmenie, pretože prepelica je hrabavý vták a väčšina krmiva potom miesto v zobáku skončí niekde zahrabaná v podstielke. A napriek tomu, že je prepelica skôr bázlivý vtáčik, aj tak ju môžete naučiť zobať vám z ruky. Čím lepšie krmivo jej ponúknete, tým skôr sa to prepelička naučí.

Expedujem hneď

Kŕmna zmes pre nosné prepelice 10 kg (granule)

Chováte na dvore prepelice alebo bažanty? Potom je toto krmivo skvelou voľbou, ktorú budú vaše nosné prepelice a…6,97 €

Expedujem hneď

Kŕmna zmes pre nosné prepelice 18 kg (granule)

Chováte na dvore prepelice? Potom je toto krmivo skvelou voľbou, ktorú budú vaše nosné prepelice potrebovať, tak šup s…15,10 €

Expedujem hneď

Kŕmna zmes pre prepelice 18 kg (sypká)

Sypká zmes určená predovšetkým pre malé - práve vyliahnuté prepelice.15,64 €

Novinky a akcie zasielame zdarma

Postup ako prípadne zrušiť odber noviniek nájdete v každom zaslanom e-mailu.