2x Kŕmna zmes pre kurčatá K1 - 10 kg

Kód tovaru: 118
Hmotnosť: 20.2 kg

ČASOVO OBMEDZENÁ AKCIA

Táto kompletná kŕmna zmes je určená pre nosnice do 6. týždňa veku. Jedná sa o sypké krmivo zaisťujúce kompletnú výživu zvieraťa. Úplný popis
Skladom
16,89 €
(0,84 € / kg)

Ďalšie varianty produktu

Kŕmna zmes pre kurčatá K1 - 20 kg

 

Jedná se o kompletní krmivo pro kuřice od narození do jejich 6. týdně věku.  Krmivo svým složením zajištuje komletní výživu vašich kuřátek. Naše krmná směs obsahuje přírodní látky, které se na základě doložitelných vědeckých pokusů podílejí na snížení kokcidiózy v chovech. 

Ak chcete ušetriť pár korún na kŕmenie, využite našu ponuku vriec v multibalení. Odpadne vám tak starosť s krmivom na dlhšiu dobu. Ťažké vrecia vám dovezieme až na dvor.

Benefity:

  • Kokcidióza. Vďaka obsahu prírodných látok sa vo Vašom chove kokcidiźa vyskytne len ojedinele.
  • Lucerna. Kľúčovým zdrojom rastlinných bielkovín a obrovskú zásobárňou energie. Napomáha slepičkám doplniť stratenú silu. Povzbudzuje trávenie a správnu činnosť pečene a ledvin.
  • Vitamin E. Dostatok Vitamín E zaisťuje prevenciu proti únave. Pôsobí protizánětivě a napomáha rozpúšťať škodlivé tuky. S dostatkom Vitamínu E nebudú mať budúce sliepky sklon k zatučňování.
  • Vitamin A. Vďaka Vitamínu A budú mať vaše kuriatka v dospelosti orlie zrak. Podporí krvotvorbu a pevné kosti.

Zloženie krmiva:

Pšenica, sójový lúpaný extrahovaný šrot, repkové výlisky, jačmeň, destilačné zvyšky sušené, pšeničné otruby, kukurica, uhličitan vápenatý, dihydrogénfosforečnan vápenatý, repná melasa, chlorid sodný, pšeničná múka. Vitamín A a E, ďalej tiež vojtěška.

Dávkovánie:

Krmivo je určené pre odchov kurčiat do 6. týždňov ich veku. Skrmuje sa ako jediné kompletné krmivo so zaistením dostatku pitnej vody napáječce. Krmivo podávejte vo forme drcené lebo rozmačkané. 

 


Novinky a akcie zasielame zdarma

Postup ako prípadne zrušiť odber noviniek nájdete v každom zaslanom e-mailu.