Kačacie a husacie VKCH1 10 kg

Kód tovaru: 33
Hmotnosť: 10 kg

ČASOVO OBMEDZENÁ AKCIA

Týmto startérovým krmivom kŕmime kačky od ich prvého dňa až do 3. týždňa veku, kedy prechádzame na kŕmnu zmes VKCH2. Úplný popis
Skladom
6,94 €
(0,69 € / kg)

Ďalšie varianty produktu

Krmná směs pro Kachny a husy VKCH1 10 kg

Týmto startérovým krmivom kŕmime naše kačice od ich prvého dňa až do 3. týždňa veku, kedy prechádzame na kŕmnu zmes VKCH2. Takže ak chováte takto malé káčice či husi, je toto pre nich to správne krmivo. Pri tejto kategórii hydiny je nutné dbať na správne uskladnenie zmesi z dôvodu zvýšenej citlivosti kačica na plesne. Naše zmesi sú proti plesniam opatrené, čo je veľká výhoda pre Vás. Zmes uchovávajte na suchom, chladnom mieste, najlepšie v tme.

 

Benefity zmesi

  • bez konzervatov
  • opatrenia proti plesniam
  • bez použitia živočíšných surovín
  • Vitamin E. Dostatok Vitamín E zaisťuje prevenciu proti únave. Pôsobí protizápalovo a napomáha rozpúšťať škodlivé tuky.
  • Vitamin A. Podporí krvotvorbu a pevné kosti.


Jak zmes dávkovať

Húsi a kačky kŕmte v neobmedzenom množstve počas celého dňa. Vždy im doprajte čerstvý prísun pitnej vody, např. v napáječce,  de voda vydrží dlhšie čistá ako v miske.

 

Její zloženie

Pšenica, pšeničné otruby, kukurica, sladový kvet, sójový lúpaný extrahovaný šrot toastovaný (vyrobené z GMO), uhličitan vápenatý, dihydrogénfosforečnan vápenatý, palmový tuk, chlorid sodný, pšeničná múka kŕmna, vitamín A a E.

 


Novinky a akcie zasielame zdarma

Postup ako prípadne zrušiť odber noviniek nájdete v každom zaslanom e-mailu.