Proso zelené 10 kg

Kód tovaru: 206
Hmotnosť: 10 kg

ČASOVO OBMEDZENÁ AKCIA

Zelené proso sa hodí takmer pre všetky vaše domácich miláčikov (od hlodavcov, po kone). Úplný popis
Nie je na sklade

Chcem strážiť dostupnosť

6,19 €

Ďalšie varianty produktu

Proso ZELENÉ 10 kg

Kŕmnou zmesou proso môžete kŕmiť ako okrasné vtáky, holuby, vodné i kurotvaré hydinu, ale aj kone a hlodavce, ktoré chováte doma pre potechu. Dalo by sa teda označiť za univerzálnu kŕmnu zmes. Pri drobných zvierat ju môžete využiť ako základný potravu, u väčších živočíchov skôr ako doplnkovú. Krmivo je nadobudnuté minerálnymi látkami, ktorých proso obsahuje zo všetkých obilnín najviac.

V balení nájdete 10 KGL prosa zeleného.

benefity:

  • V zelenom a žltom prose nájdete nadštandardné množstvo kremíka. Ten disponuje darom posilňovať pohybový aparát a pôsobiť preventívne proti artitickými ochoreniam.
  • Všetky štyri druhy prosa prislúcha k bezlepkovým plodinám, preto má ich konzumácia priaznivý vplyv na trávenie vašich zvierat. Nezaťažuje ich organizmus ako potraviny s lepkom.
  • Semenec patrí medzi semená tráv. Je tiež bezlepková. Výborne štiepi nazbierané tuky, čím pomáha v boji proti nadváhe. Má dobrý vplyv na vylučovanie a močovú sústavu. Zároveň dodáva zvieratkám vitalitu.

zloženie:

Kŕmna zmes sa skladá len zo zeleného prosa. Balené do papierového vreca.

Kŕmny návod:

Zelené proso podávajte nemáčené, v suchom stave vašim zvieratám. Môžete do neho aj zakomponovať semienka slnečnice. Vždy podávajte primeranú dávku, tak aby bola čo najskôr spotrebovaná. Krmivo z druhého dňa vždy vyhadzujte. Zvieratám zaistite aj stály prísun čerstvej vody, predovšetkým pokiaľ základ ich jedálnička tvorí suché krmivá.


Novinky a akcie zasielame zdarma

Postup ako prípadne zrušiť odber noviniek nájdete v každom zaslanom e-mailu.